Akce

Original thumb default

Stroje v akci:

HORSCH Pronto 4DC  

HORSCH Pronto 3DC 

HORSCH Joker 5, 6, 8 RT

- pro bližší informace nás určitě kontaktujete na [email protected] nebo tel.: 602 433 859

Popis stroje Horsch Pronto

Přesné uložení osiva? Vysoká pracovní rychlost? Tolerance ke stavu půdy? Pružnost při volbě zpracování půdy? Úspora nákladů?

Žádný problém se secím strojem Pronto DC/AS, který je nejuniverzálnější technikou pro všechny podmínky - po orbě, po kypřiči nebo přímo bez přípravy. Princip Pronto (urovnat - utužit - zasít - přitlačit) umožňuje precizní uložení osiva ve všech podmínkách a samozřejmě při vysoké pracovní rychlosti. Pomocí stroje Pronto AS zlepšíte návratnost svojí investice a dále výkonnost díky možnosti spojení s přesným secím strojem Maistro.

Výhody a přednosti techniky Pronto DC/AS:

— Čelní DiscSystem kypří, urovnává a produkuje jemnozem.

— Pneumatikový pěch dosahuje hlubokého utlačení a jednotných seťových podmínek před každou botkou.

— Botky TurboDisc se velmi dobře přizpůsobují povrchu půdy (až 15 cm), jeho tvar přesně kopírují a osivo přesně ukládají do požadované hloubky.

— Čtyři pryžové bloky přenášejí na každou botku přítlak až 120 kg a tím jí poskytují klidný běh při vysoké rychlosti.

— Přítlačné kolo integrované v secí botce přesně vede nastavenou hloubku a zajišťuje kontakt osiva s půdou.

HORSCH Joker 

Přesná a rychlá podmítka

 
Podmítač Joker je ideálně vybavený pro mělké zpracování půdy, kterým stimuluje klíčení výdrolu, přerušuje kapilaritu, promíchává posklizňové zbytky a připravuje seťové lůžko. Tvoří vysoký podíl jemné zeminy v okolí klíčících zrn a je dobře průchodný pro velké objemy slámy, organických hnojiv nebo meziplodin. Tento krátký talířový podmítač pracuje v provedení Joker CT nesený ve tříbodovém závěsu anebo tažený jako Joker RT s velkými pracovními záběry na vlastním podvozku. Díky pracovní rychlosti až 20 km/h dosahuje velmi vysokých plošných výkonů.Jako dodatečná výbava pro Joker 3 CT nabízí se jednořadý kypřič Mono TG. Hodí se zejména na obtížná stanoviště, kde je nutné půdu hluboko prokypřit, ale současně je třeba organické zbytky zamíchat jen mělko.
jednořadý kypřič Mono TG. Hodí se zejména na obtížná stanoviště, kde je nutné půdu hluboko prokypřit, ale současně je třeba organické zbytky zamíchat jen mělko.
 
Výhody a přednosti techniky Joker:
 
— Vysoký podíl jemné zeminy v blízkosti seťového lůžka
— Účinné utužení zpracované vrstvy půdy
— Párové zavěšení talířů zlepšuje průchodnost dlouhých rostlinných zbytků a jejich účinné promíchání s půdou i při mělké práci a posiluje drobení tvrdé půdy. Kvalita práce se zlepšuje spolu s rostoucí pracovní rychlostí
— Vysoký plošný výkon při relativně nízké tahové síle
— Důkladné pronikání do pracovní hloubky díky prokrajovaným talířům pří vysoké zátěži stroje